Zamknij
REKLAMA

PARR dla przedsiębiorców

12:30, 07.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przygotowała webinarium dla przedsiębiorców - potencjalnych inwestorów. Udział w webinarium jest bezpłatny. Może to być pomocne w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

„Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze" – to tytuł całości przedsięwzięcia. Najbliższe spotkanie on-line zaplanowane zostało na 16 czerwca br. (w godz. 10:00 – 11:00). Temat: "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju pomorskich przedsiębiorców".

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności i/lub planujących realizację nowych inwestycji na Pomorzu w sektorze przemysłu i produkcji, nowoczesnych usług dla biznesu, IT, czy prac B+R.

W programie webinarium między innymi:

  • Zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia:

-> "Polska Strefa Inwestycji" - jak otrzymać ulgi w podatku dochodowym na nowe inwestycje w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W myśl hasła "Cała Polska jedną strefą inwestycyjną" pomoc publiczna jest dostępna w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą

  • Specjalistyczne usługi doradcze oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny:

-> praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza

-> usługi usprawniające kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych.

Miejscem spotkania będzie przestrzeń internetowa, a każda ze zgłoszonych osób otrzyma spersonalizowany link, pod którym wydarzenie będzie dostępne.

WIĘCEJ INFORMACJI / REJESTRACJA: na stronie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sssewdrodzepomorskie

PARR zachęca również do wzięcia udziału w ankiecie, która pozwoli określić zakresy innych webinariów, którymi ich odbiorcy byliby zainteresowani.

WEBINARIUM-16.06-pomorskie-pdf.pdf

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz