Zamknij
REKLAMA

PARR dla przedsiębiorców

12:30, 07.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przygotowała webinarium dla przedsiębiorców - potencjalnych inwestorów. Udział w webinarium jest bezpłatny. Może to być pomocne w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

„Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze" – to tytuł całości przedsięwzięcia. Najbliższe spotkanie on-line zaplanowane zostało na 16 czerwca br. (w godz. 10:00 – 11:00). Temat: "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju pomorskich przedsiębiorców".

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności i/lub planujących realizację nowych inwestycji na Pomorzu w sektorze przemysłu i produkcji, nowoczesnych usług dla biznesu, IT, czy prac B+R.

W programie webinarium między innymi:

  • Zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia:

-> "Polska Strefa Inwestycji" - jak otrzymać ulgi w podatku dochodowym na nowe inwestycje w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W myśl hasła "Cała Polska jedną strefą inwestycyjną" pomoc publiczna jest dostępna w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą

  • Specjalistyczne usługi doradcze oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny:

-> praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza

-> usługi usprawniające kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych.

Miejscem spotkania będzie przestrzeń internetowa, a każda ze zgłoszonych osób otrzyma spersonalizowany link, pod którym wydarzenie będzie dostępne.

WIĘCEJ INFORMACJI / REJESTRACJA: na stronie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sssewdrodzepomorskie

PARR zachęca również do wzięcia udziału w ankiecie, która pozwoli określić zakresy innych webinariów, którymi ich odbiorcy byliby zainteresowani.

WEBINARIUM-16.06-pomorskie-pdf.pdf

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%