Zamknij
REKLAMA

Romek Lębork i Klaja Cafee bez porażki

15:30, 18.12.2017 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Za nami 3 kolejka rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku.

Lęborscy siatkarze amatorzy rozegrali już po 6 spotkań ligowych, w których walczą o zwycięstwo i jak najlepsze miejsce w tabeli. Podczas jednej kolejki ligowej każdy zespół rozgrywa po dwa mecze. Podczas ostatniej kolejki dwa zespoły: Romek Lębork i Klaja Cafee pozostają bez porażki od początku rozgrywek. Oba zespoły rozegrały 6 spotkań, z których wyszły zwycięsko przegrywając tylko pojedyncze sety.

Romek Lębork w ostatniej kolejce po raz pierwszy przegrał seta z AZS Lębork i musiał zadowolić się mniejszą ilością punktów. Pomimo to Romek Lębork zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, tuż za nim z jednym punktem straty znajduje się zespół Klaja Cafee. Trzecie miejsce ze startą 5 punktów do lidera należy do zespołu Bojan Żubry. U dołu tabeli 3 zespoły dzieli różnica 1 punktu. Poziom rozgrywek stoi na wysokim poziomie i jest wyrównany. W każdym meczu możliwa jest niespodzianka i o końcowym wyniku decydują końcówki setów i większa koncentracja. W tym roku była to już ostania kolejka amatorskich rozgrywek. Kolejne kolejki rundy zasadniczej odbędą się w styczniu i lutym. Po rundzie zasadniczej zespoły będą walczyć w rundzie play-off, która w tej edycji zostanie delikatnie zreformowana.

Tabela po 6 meczach:

1. Romek Lębork

2. Klaja Cafee

3. Bojan Żubry

4. KS Strzebielino

5. ZSMI Lębork

6. AZS Lębork

7. I LO Lębork

8. Miniony

9. Eko Laser

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone