Zamknij
REKLAMA

Czterodniowa impreza w Łebie od dzisiaj

09.06, 11.08.2022 KL Aktualizacja: 09.07, 11.08.2022
Skomentuj Fot. Parady Łeba 2021/youtube.com
REKLAMA

Dzisiaj, 11 sierpnia rozpoczyna się w Łebie 4-dniowa impreza plenerowa Bike Week Łeba, czyli największy zlot motocykli nad Bałtykiem. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkowe atrakcje.

W tym roku szykujemy dla Was coś wyjątkowego. Przez cztery dni koncertowe na dużej scenie zagrają dla was gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Big Cyc, Dr Misio, TSA, Hollywood Rose oraz wiele innych.Zlot poprowadzi, znany wszystkim z ciętego języka i wyrafinowanego dowcipu Krzysztof Skiba. (Organizator)

Ale muzyka to nie wszystko - przecież najważniejsze są motocykle! W tym roku odbędą się aż cztery parady motocyklowe, trzy wieczorne i jedna nocna z pochodniami. Jak co roku odbędą się liczne konkurencje sprawnościowe oraz  prezentacje ciekawych motocykli i trójek.

Bike Week Łeba odbędzie się w tym samym miejscu, co w latach poprzednich, na dużym zielonym terenie przy ul. Turystycznej. To 5 hektarów w samym centrum miasta – blisko głównego deptaka, Słowińskiego Parku Narodowego i, oczywiście, polskiego morza.

Czekać na Was będą wyjątkowe pamiątki: metalowe znaczki, naszywki, koszulki, naklejki, magnesy, torby bawełniane oraz pierwszy raz wprowadzone chusty.

 

Na terenie imprezy powstanie aleja handlowa z gadżetami motocyklowymi, skórami, butami i innymi akcesoriami motocyklowymi.
Przygotujemy zadaszone miejsca siedzące w dużej oświetlonej hali, nie zabraknie stoisk z pysznym jedzeniem i napojami.

 

Gwarantujemy pole namiotowe z sanitariatami, kontenery prysznicowe z ciepłą wodą, umywalki i toalety.
Zadbamy też o bezpieczne powroty do domów, dlatego przez cały czas dostępny będzie alkomat, aby można było sprawdzić poziom wydychanych promili. (Organizator)

A na koniec gratka dla Łebian:

Informacja dla rodowitych Łebian:)

Z dowodem osobistym są dla Was przygotowane mega ulgowe bilety. Mamy dla Was specjalne bilety koncertowe.

Dzięki wlodarzom miasta płacicie tylko 20 zł. (Organizator)

Początek imprezy dzisiaj o godz. 16.00!

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%