Zamknij
REKLAMA

Lęborski zamek w aplikacji mobilnej dla turystów

14:51, 27.10.2017 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

Aplikacja mobilna "Szlaki Zamków Gotyckich" doczekała się kolejnej aktualizacji. Ten program dostępny w sklepie Google Play oraz App Store prezentuje także Szlak Zamków Gotyckich, na którego trasie znajduje się lęborski Zamek.

Nowością w aplikacji są questy o pozostałościach zamków państwa krzyżackiego na terenie obwodu kaliningradzkiego, dawniej wchodzących w skład jednego państwa, a obecnie w granicach Polski oraz obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej. Program jest teraz dostępny w nowych wersjach językowych: ENG, RU, DE. Twórcy aplikacji chcą trafić do turystów zagranicznych, zachęcić do przyjazdu na Pomorze, Warmię, Mazury.

Pokazane są gotowe szlaki kulturowe zawierające dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze, przechodzące przez obszar pomorskiego (także Lębork) i warmińsko-mazurskiego oraz obwodu kaliningradzkiego wraz z miejscami do zwiedzania. Są to: Szlak zamków gotyckich (w tym zamek w Lęborku), Zamki obwodu kaliningradzkiego, Szlak kopernikowski, Szlak latarni morskich, Szlak zabytków hydrotechniki, Szlak bursztynowy.

W nowej wersji aplikacji można również uruchomić audiodeskrypcję opisów obiektów na szlaku. Gra, która znajduje się na aplikacji, została rozszerzona o nowe zadania dotyczące pozostałości zamków państwa krzyżackiego na terenie obwodu kaliningradzkiego, dzięki której nie tylko poznamy najciekawsze miejsca i obiekty tamtego rejonu, ale także możemysprawdzić swoją wiedzę o nich.

(G.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone