Zamknij
REKLAMA

Badanie naszych preferencji

17:30, 03.07.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Miasto Lębork jest od wielu lat członkiem Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Dlatego też do nas skierowana jest prośba o wzięcie udziału w ankiecie badającej preferencje kulturalne obywateli.

Uczestnictwo i oczekiwania mieszkańców od instytucji i domów kultury w trudnym czasie pandemii dotyczy ankieta przygotowana przez OM G-S-S. Anonimowe badanie ankietowe ma określić w którym kierunku powinny być realizowane działania kulturalne, by jak najlepiej zabezpieczyć potrzeby publiczności. Przymusowa izolacja społeczna ostatnich miesięcy spowodowała, że również ośrodki kultury zawiesiły swoją działalność. Niektóre z placówek, jak choćby część teatrów, udostępniało spektakle on-line. Inne z placówek, próbowały dotrzeć do zainteresowanych organizując eventy np. przy wykorzystaniu portali społecznościowych. Obecnie jednak, kiedy ograniczenia sanitarne zostały nieco złagodzone i życie społeczno-gospodarczo-kulturalne zaczyna wracać do normy, trzeba odpowiedzieć sobie na istotne pytania: czego oczekuje publiczność, jakie kierunki rozwoju kultury powinny być szczególnie wspierane, by zaspokoić zapotrzebowanie społeczne, ale przede wszystkim, czy publiczność – po doświadczeniach pandemii Covid-19, jest gotowa do uczestnictwa w życiu kulturalnym, zarówno na terenach wiejskich, jak i w wielkomiejskich ośrodkach.

Ankieta dostępna jest pod linkiem: www.tiny.pl/7c8jj  do 8 lipca br. Jej wypełnienie nie powinno zająć więcej, niż 7 minut.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz