Zamknij
REKLAMA

"Miłośników przyrody" odwiedzili wełniani goście

12:30, 28.07.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

Na początku lipca przedstawialiśmy harmonogram wakacyjnych zajęć tygodniowych organizowanych dla dzieci w wieku szkolnym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Obecny tydzień poświęcony jest przyrodzie i nosi tytuł "Miłośnicy przyrody".

I już od pierwszego dnia (poniedziałek, 27.07.) pierwsza atrakcja przyrodnicza - odwiedziny wełnianych gości. Na trawniku przed biblioteką pojawiła się lama i alpaki. Zwierzęta zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach zajęć i oczywiście na przechodniach. W kolejnych dniach tygodnia dzieci spotkają się oko w oko z sokołem, zapoznają się z życiem pszczół i skarbami ula, odwiedzą ścieżkę przyrodniczą z Nadleśnictwem Lębork oraz poznają kuchnię prosto z trawnika czyli postawią swoje pierwsze kroki z zielarstwem. 

A co się będzie działo w Bibliotece w kolejnych tygodniach?

  • 03.08 – 07.08 Odkrywcy talentów
  • 10.08 – 14.08 Wynalazcy robotów
  • 17.08 – 21.08 Poszukiwacze przygód
  • 24.08 – 28.08 Twórcy papieroplastyki

Zajęcia wakacyjne zawsze cieszyły się popularnością. W tym roku, z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 zajęcia prowadzone są w mniejszych niż zwyczajowo grupach.

Przypominamy:

Udział jest bezpłatny, a zajęcia odbywają się w grupie liczącej maksymalnie 10 dzieci, w sali zapewniającej przestrzeń nie mniejszą niż 4 m2 na osobę. Aby wziąć udział należy zapisać się w Dziale dla Dzieci i Młodzieży (tel. 59 86 22 307, w. 24), zapoznać się z obowiązującymi na zajęciach zasadami i dostarczyć wypełnioną deklarację udziału.

Szczegółowy program i regulamin dostępne na stronie www.biblioteka.lebork.pl.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz