Zamknij
REKLAMA

Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego im. M. Stryjewskiego

04:00, 17.11.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku informuje, że w tym roku nie odbędzie się tradycyjna gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. M. Stryjewskiego. Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu nastąpi on-line w dniu 27 listopada 2020 r. na facebooku biblioteki.

Ale już od 14 listopada biblioteka zaprasza do poznania historii konkursu zapisanej w obrazach. Codziennie na FB biblioteki, będą ukazywały się posty w fotografiami i materiałami związanymi z historią Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Mieczysława Stryjewskiego.

Każdego dnia, od 14 do 27 listopada – biblioteka będzie prezentować bogaty materiał ikonograficzny ilustrujący powstanie konkursu, jego przebieg, a przede wszystkim ludzi związanych z konkursem.

Przedstawiani będą m. in. lęborscy laureaci, przypomniana będzie młodzież zaangażowana w tworzenie spektaklu podczas Turnieju Jednego Wiersza i w galę rozdania nagród, ciekawostki związane z samym konkursem, jak chociażby, z których zakątków świata docierały do lęborskiej biblioteki teksty literackie.

Biblioteka w Lęborku i organizatorzy konkursu zapraszają na facebooka!

Źródło: lebork.pl

 

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz