Zamknij
REKLAMA

„Raduj się świecie”

06:00, 18.12.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza w niedzielę 27  grudnia 2020 roku na transmisję koncertu świątecznego online pod tytułem „Raduj się świecie”. Początek o godzinie 18:00.

Nie możemy, jak co roku, zaprosić Państwa na koncert w naszym kinie - mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. - Zamiast tego proponujemy spotkanie ze wspaniałą muzyką w internecie. Ten koncert tworzą utalentowani ludzie z wielką pasją, którzy chcą w tych trudnych czasach spotkać się ze słuchaczami. Wszystko to z nadzieją, że już w przyszłym roku zobaczymy się „na żywo” w naszej sali.

 Na scenie zaprezentują się artyści ze Szkoły Wokalu działającej w ramach LCK „Fregata” prowadzonej przez Annę Krawczykowską. Będzie im towarzyszył zespół składający się z lęborskich muzyków i zaproszonych gości. Na scenie zagrają: Tadeusz Formela, Sylwester Kustusz, Paweł Pionk, Sławomir Dumański i Marcin Janek.

Koncert będzie można obejrzeć na profilu facebookowym (fregatalebork) oraz na profilu Fregaty na youtubie (lck fregata). Zapraszamy o godzinie 18:00 w niedzielę 27 grudnia.

Źródło: lck-fregata.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz