Zamknij
REKLAMA

Zobacz film o Lęborku w anglojęzycznym kanale Poland In!

06:00, 20.01.2021 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

Pod koniec ubiegłego roku Lębork odwiedził amerykański dziennikarz, fotograf, autor wielu reportaży o Polsce Ryan Socach.

W swoich filmach młody dziennikarz pokazuje obraz Polski Anno Domini 2019 i tworzy prawdziwy dokument naszych czasów. Ekipa odwiedza wielkie polskie miasta i ich atrakcje, ale też małe miasteczka położone daleko od głównych tras, pokazuje alternatywne szlaki i spotyka się z niezwykłymi ludźmi. Ryan Socach przemierzał kraj od morza do Tatr, pokazując jego piękno, tropiąc historię, zachwycając się niesamowitością przyrody i spotykając na swej drodze ludzi, których nigdzie indziej spotkać nie sposób. Niezależnie od tego, czy wieje halny, czy wiatr od morza. Dziennikarz tropi smaki i smaczki naszego kraju, odkrywając piękno i niesamowitość swojej drugiej ojczyzny. Od 2005 r. Ryan mieszka w Polsce.

Efektem jego wizyty w naszym mieście jest kilkunastominutowy reportaż o atrakcjach historycznych miasta w języku angielskim z polskimi napisami. Materiał wideo dostępny jest już w anglojęzycznym kanale Telewizji Polskiej Poland In.

W swojej wędrówce po Lęborku z kamerą w ręku Ryan Socach odwiedził m.in. ratusz, średniowieczne obwarowania, Muzeum czy Wieżę Ciśnień.

Filmowy reportaż z Lęborka można obejrzeć tutaj: https://vod.tvp.pl/video/poland-in-undiscovered,lebork-13012021,51676031

Źródło: lebork.pl, vod.tvp.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%