Zamknij
REKLAMA

Gospodynie z Mostów wśród najlepszych

10:00, 22.05.2021 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich z Mostów k/Lęborka znalazło się wśród najlepszych w pierwszym etapie Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to ogólnopolskie wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji. To dobrze znane, ale i już nieco zapomniane smaki, zapachy i wyjątkowe lokalne potrawy. To również warsztaty i liczne pokazy kulinarne, podczas których każdy będzie miał możliwość zaobserwować proces przygotowania wyśmienitych potraw, a później skosztować ich wspaniałego smaku.

Wielki finał odbędzie się jesienią, 25 września br. na błoniach Stadionu Narodowego. Poprzedzą go jednak spotkania w województwach. Udział w imprezie jest bezpłatny. Po pierwszym etapie, w województwie pomorskim, na drugim miejscu w Konkursie Artystycznym uplasowało się Koło Gospodyń Wiejskich z podlęborskich Mostów. To samo KGW zajęło 10 miejsce w Konkursie Kulinarnym. Osobisty sukces osiągnęła Iwona Chmaj z koła w Mostach, plasując się na czwartym miejscu w rankingu Wyborów Miss Wdzięku 45+. KGW w Mostach zajęło również 12 miejsce w kategorii konkursowej „Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa – opowiedz swoją historię”

Gratulujemy paniom z KGW w Mostach i trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnych etapach „Polski od Kuchni”.

Szczegółowe wyniki i rankingi można odnaleźć tutaj: https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/ogloszenie-wynikow-s6096?fbclid=IwAR15YIZRL2mXJz8bdHiVZJEE8ycL0j34XC360Zgab3DCVAPR4-XCdREDatw

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%