Zamknij
REKLAMA

Plenerowe spektakle dla dzieci

08:35, 23.07.2021 | K.L
Skomentuj Fot. lebork.pl
REKLAMA

Plenerowe spektakle teatralne dla najmłodszych widzów organizuje Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”. Teatr „TAK” zaprezentuje w najbliższą sobotę i niedzielę dwa swoje przedstawienia w Zakątku Kultury - teren za budynkiem Kina „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku. Wstęp wolny.

W sobotę 24 lipca o godz. 18.00 będzie „Bajka do zjedzenia”

To smaczna opowieść o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryliśmy wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób przekonujemy dzieci dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

W niedzielę 25 lipca o godz. 14.00 - Śmieciaki ratują świat”

Spektakl ekologiczny. Ważny temat dotyczący aktualnej sytuacji naszej planety poruszony w sposób przystępny dla wyobraźni dziecka. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której na świecie żyją już tylko tytułowe Śmieciaki. Od nich dzieci dowiadują się jak świat wyglądał kiedyś, dlaczego wszystko się zepsuło i co zrobić, żeby no naprawić.

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%