Zamknij
REKLAMA

Festiwalowe filmy w Kinie „Fregata”

09:00, 16.09.2021 | K.L
Skomentuj Fot. pixabay
REKLAMA

W Kinie Fregata zagoszczą repliki 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Seanse festiwalowe w Lęborku będą odbywały się w tym samym czasie, co w Gdyni, czyli od 20 do 25 września.

To już po raz 9. lęborska publiczność będzie miała okazję obejrzeć wyselekcjonowane tytuły ubiegające się o główną nagrodę gdyńskiego festiwalu - Złote Lwy.

W Lęborku będziemy mogli zobaczyć pięć tytułów startujące w konkursie głównym – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. -  Po raz kolejny jesteśmy częścią najważniejszego polskiego festiwalu filmowego. W naszym kinie zobaczymy tytuły, które powalczą o najważniejszą polską nagrodę filmową.

Seanse festiwalowe w Lęborku będą się odbywały w tym samym czasie, co w Gdyni, czyli od 20 do 25 września. Równolegle z pokazami festiwalowymi we „Fregacie” po raz kolejny odbędzie się bezpłatny przegląd filmów dla dzieci „Gdynia Dzieciom”. 

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to największa impreza filmowa w Polsce i jedyna, która na tak wielką skalę promuje polską kinematografię. Co roku o Wielką Nagrodę Złotych Lwów walczą w Gdyni najnowsze polskie filmy. Festiwal w Gdyni to przede wszystkim wizytówka polskiego kina - najlepsze filmy roku, najważniejsi twórcy i najgorętsze tematy. 

Tytuły filmów wyświetlanych w lęborskim kinie:

  • Zupa nic (komedia obyczajowa)
  • Ciotka Hitlera (dramat wojenny)
  • Najmro. Kocha, kradnie, szanuje (Komedia, akcja)
  • Wszystkie nasze strachy (dramat)
  • Bo we mnie jest seks (Biograficzny)

Szczegółowe informacje na stronie kina Fregata.

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%