Zamknij
REKLAMA

W Maszewie Lęborskim odbył się Bal Wszystkich Świętych

12.45, 27.10.2021 . Aktualizacja: 12.52, 27.10.2021
Skomentuj Fot. cewice.pl
REKLAMA

Wczoraj 26 października w Domu Kultury w Maszewie Lęborskim odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia było tutaj jak w niebie.

Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Mogliśmy spotkać m.in.: Marię, św. Józefa, św. Jana Pawła II, a także anioły i wielu innych świętych. Natomiast Panie z Domu Kultury były aniołami. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tylu świętych osób. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały. Brały również udział w licznych grach i konkursach prowadzonych przez panią Basię, Kasię, Elę i Małgorzatę oraz Wiktorię. Anioły odwiedziły również Panią Beatę w bibliotece.

Serdecznie dziękujemy Pani Eli Stenka, Agacie Światły oraz Małgorzacie Muchla-Lewińskiej za zaangażowanie w przygotowanie słodkiego poczęstunku, który był zwieńczeniem wspólnej zabawy. Rodzicom za przygotowanie pięknych kreacji.

 

Balem Wszystkich Świętych pokazujemy, że dzień 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych, przypomina prawdę o powszechnym powołaniu do świętości. (DK Maszewo Lęborskie)

Źródło: cewice.pl

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%